Głośne skandale w Polsce w 2021 roku! Najbardziej sensacyjne skandale z udziałem celebrytów!

Głośne skandale w Polsce w 2021 roku! Najbardziej sensacyjne skandale z udziałem celebrytów!

W ubiegłym roku gwiazdy dostarczyły nam wielu emocji.

Show-biznes to coś więcej niż krzykliwe czerwone dywany i bogate życie towarzyskie. Nasze rodzime gwiazdy dostarczają nam wielu emocji, w tym kontrowersji, sensacji i skandali. W 2021 roku nie zabrakło konfliktów, skandali, skandalicznych wpisów, rozstań, a nawet łamania prawa. Oto najbardziej skandaliczne incydenty z udziałem polskich celebrytów, jakie mogliśmy obserwować w ostatnim roku.

Afera szczepionkowa

Początek 2021 roku był szokujący i kontrowersyjny. Podano pierwsze szczepionki Covid-19. Zaszczepić mogli się tylko medycy. W tym czasie nie było wystarczającej ilości szczepionek. Kilka celebrytek, takich jak Krystyna Jada, Anna Cieślak i Krzysztof Mterna, Wiktor Zborowski (Magda Umer, Radosław Pazura) zostało zaszczepionych bez zlecenia. Wywołało to wielki skandal. “Powiedziano nam (…), że za dużo ludzi wyjechało, że szczepionka nie została zamrożona i że wszyscy muszą być zaszczepieni. (…) Jeżeli jakikolwiek lekarz czy medyk uważa, że zabraliśmy mu szczepionkę, albo że doszło do tego w taki sposób, że dla kogoś nie starczyło szczepionki, to bardzo przepraszam (…) tłumaczyła to Krystyna Janda występując w Faktach po Faktach.

Wulgaryzmy i coming out Andrzeja Piasecznego

Dla Andrzeja Piasecznego ważny był rok 2021. Muzyk w końcu dokonał coming outu, a także ujawnił, że jest gejem. Z tej okazji zorganizował imprezę. Adam Nergal Darski nagrał szokujący toast. “Je*ac piS, Konfederacja i wszyscy, kurwa! krzyczał ponoć piosenkarz. Piasek, wówczas juror The Voice of Poland, przez to zachowanie stracił pracę w TVP.

Jarosław Jakimowicz oskarżony o molestowanie

Człowiek TVP Info został oskarżony o molestowanie uczestniczki konkursu miss. Piotr Krysiak postawił zarzuty za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Nie podał żadnych szczegółów dotyczących oskarżonego, ale zasugerował, że chodzi o Jarosława Jakimowicza. Ten stanowczo zaprzeczył oskarżeniom i stwierdził, że broni się przed zarzutami.

Marzena Rogalska i Artur Orzech odchodzą z TVP

Kolejnym skandalem związanym z telewizją publiczną była ta. Marzena Rogalska, po wielu latach pracy w stacji, ogłosiła na Instagramie, że odchodzi z TVP. Decyzja ta została podjęta m.in. w związku z akcją “Media bez wyboru”. Niedługo później ze stacji odszedł również Artur Orzech (gospodarz kilku programów TVP). Po tym, jak nie pojawił się na nagraniu do programu “Szansa na sukces”, rozwiązano z nim umowę. Według doniesień, mężczyzna odmówił zaproszenia do programu Jana Pietrzaka i Boysów. “Panie Kurski. Wiem, jak bardzo mnie pan kocha, ale nie pozwolę sobie na wykorzystanie twarzy Boysów czy pana Pietrzaka. Proszę pana, ja już nie będę prowadził ‘Szansy'”. Później na mediach społecznościowych napisał, że ma inne gwiazdy.

Po głosowaniu w Lex TVN Paweł Kukiz został zaatakowany

Sierpień przyniósł zamieszanie w sprawie projektu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, znanego jako Lex TVN. Sejm głosował ponownie, czyli ustawa po przegłosowaniu przez polityków trafiła do nich ponownie. Przypisano to Pawłowi Kukizowi, jego dwóm posłom, którzy zmienili zdanie i których głosy przesądziły o wyniku. Sytuacja wywołała dużą krytykę pod adresem muzyka, a w sieci pojawiły się niepochlebne komentarze celebrytów.

Travis Barker dzieli się nowym, seksownym zdjęciem z Kourtney Kardashian: ‘I would die 4 u’ – czytaj więcej na https://sekretyshowbiznesu.pl/plotki/travis-barker-dzieli-sie-nowym-seksownym-zdjeciem-z-kourtney-kardashian-i-would-die-4-u/aode_oxqr

Śmierć Krzysztofa Krawczyka i zamieszanie wokół jego syna

Krzysztof Krawczyk, popularny polski muzyk, zmarł w kwietniu w wieku 74 lat. Sporo zamieszania wywołał też jego syn Krzysztof Krawczyk junior, który żył w biedzie, złych relacjach i z macochą Ewą Krawczyk. Syn miał stracić spadek po ojcu. W spór zaangażowani byli także Marian Lichtman i Andrzej Kosmala.

Agnieszka Kaczorowska-Pela dyskutuje o modzie na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska-Pela wywołała niemałe poruszenie, dzieląc się na Instagramie swoimi przemyśleniami na temat “mody na brzydotę”. Aktorka zarzuciła celebrytom, że sprzyjają tej modzie, pokazując swoje niedoskonałości, bez makijażu i codzienne problemy. Jej post rozzłościł nie tylko inne gwiazdy, ale także internautów. Później Agnieszka Kaczorowska-Pela wyjaśniła, że ma prawo do swojej opinii i dobrze, jeśli ktoś się z nią nie zgadza.

Pocałunek i brakująca nagroda od zespołu Maneskin

Maneskin był zwycięzcą Eurowizji 2021. Grupa znana jest ze swojego skandalicznego zachowania na scenie. Podczas festiwalu w Sopocie wyrazili swój sprzeciw wobec homofobicznej propagandy na terenie naszego kraju. Zostało to przypieczętowane gejowskim pocałunkiem. Otrzymali też specjalną nagrodę, którą następnego dnia rozdali fanom. Pewnie nie mogli jej zabrać w bagażu.

Krzysztof Zalewski i Ralph Kaminski całują się

Krzysztof Zlewski wykonał ten sam gest wspierający społeczność LGBT, zaledwie kilka dni po tym, jak członkowie Maneskin uprawiali seks. Muzyk dał klapsa Ralphowi Kamińskiemu podczas rozdania nagród Fryderyk. Nie zawahał się też wystąpić przeciwko rządowi.

Żona polityka PiS wystąpiła w Top Model

Szerokim echem odbił się udział żony Łukasza Schreibera w Top Model. Pojawienie się Marianny Schreiber w show wywołało sensację, a o kobiecie szybko zrobiło się głośno. W jednym z postów z 2018 roku skrytykowała również tęczową torebkę innej kobiety. Żona ministra przeprosiła jednak za swoje zachowanie sprzed lat i wyraziła swoje poparcie dla społeczności LGBT. Obecnie jest aktywistką społeczną i regularnie udziela się w mediach. Dzieli się również szczegółami ze swojego życia, w tym relacjami z mężem.

Beata Kozidrak była pod wpływem alkoholu i spowodowała wypadek

Beata Kozidrak była odpowiedzialna za wypadek samochodowy we wrześniu, w wyniku którego miała dwa promile alkoholu we krwi. Nie udało jej się uniknąć odpowiedzialności i publicznie przeprosiła za swoje zachowanie. Po jakimś czasie wróciła nawet do koncertowania.

Wywiady Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN

Bożena Dykiel w październiku udzieliła wywiadu w Dzien Dobry TVN. Miała opowiedzieć o swojej walce z depresją. Wcześniej przyznała się do swojej choroby. Powiedziała, że jej depresja spowodowana jest niedoborem litu. Jakby tego było mało, aktorka powiedziała, że do walki z chorobą używa specjalnych okularów przeciwsłonecznych. Bożena Dykiel została ostro skrytykowana za swój “występ”, a kampania promująca depresję zakończyła z nią współpracę.

Barbara Kurdej-Szatan pisze mocny tekst o sytuacji na granicy

Listopad był miesiącem, w którym doszło do najbardziej skandalicznego incydentu tego roku. Aktorka Barbara Kurej-Szatan zamieściła szokującą odpowiedź na film o uchodźcach przebywających na wschodniej granicy. Jej wulgarne komentarze odnosiły się bezpośrednio do Straży Granicznej. Później kobieta przeprosiła za swoje zachowanie i niecenzuralne słowa. Wyjaśniła, że nie chciała obrazić funkcjonariuszy Straży Granicznej, ale zwrócić uwagę na ich agresywne zachowanie wobec matek z dziećmi przebywających na granicy. Skandal, który wywołała aktorka, wywołał wiele krytyki i pozostaje w pamięci wielu osób.

Koncert “Murem za polskim mundurem”

Od kilku miesięcy trwa kryzys na granicy wschodniej. Telewizja Polska zorganizowała więc koncert #MuremZaPolskimMundurem, w którym wzięły udział polskie i zagraniczne gwiazdy. Widzowie ostro skrytykowali organizację takiej imprezy pośród tragicznej sytuacji i ofiar śmiertelnych na granicy, mimo dobrych intencji.

Piotr Kasko – prowadzenie samochodu bez uprawnień

Dziennikarz TVN miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na sześć lat. Mimo to został zatrzymany przez funkcjonariuszy ruchu drogowego za jazdę bez uprawnień. Piotr Krasko za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył kondolencje swoim fanom i widzom. “Wielokrotnie w tym miejscu używałem słowa “dziękuję”. Dziś chcę i powinienem użyć innego słowa. Jazda bez prawa jazdy jest niedopuszczalna i nie ma żadnych wymówek. Pozwólcie, że odpowiem na zasadne pytanie: Co on sobie myślał? To było głupie, bez względu na to, co to było. To był haniebny czyn. Zostałem pociągnięty do odpowiedzialności za konsekwencje prawne. Ale przepraszam za rozczarowanie. Zrobię, co w mojej mocy. Przepraszam. Napisał, że jest mu bardzo przykro za to wszystko. Twierdził, że “to jest, oczywiście” i oświadczył, że od tej pory będzie jeździł tylko jako pasażer. Podał, że w ciągu miesiąca zdał egzamin i odzyskał prawo jazdy. Następnie zdał egzamin na kategorię B+E. Został ukarany grzywną. Nie trafił do zakładu karnego, gdyż nie był karany.

Previous Chleb - jeść, czy nie jeść? Wolisz ciemne czy jasne pieczywo?

Może to Ci się spodoba

Angelika Fajcht: Dobry styl to dar

Modelka rzadko korzysta z pomocy stylisty. Woli się ubierać sama, a najchętniej wkłada kreacje nie tylko efektowne, lecz także wygodne. Zdaniem Angeliki Fajcht dobry stylista jest w stanie pomóc każdemu. Aby dobrze się

Jak pozbyć się cellulitu?

Cellulit to zmiana skórną, którą potocznie nazywa się pomarańczową skórką. Powoduje on nie tylko nieestetyczny wygląd, ale może też przyczynić się do powstawania cukrzycy. Problem ten dotyka niemal 80 %

Leczenie alkoholizmu – na czym polega

Alkoholizm jest często postrzegany jako nałóg, z którym możesz sobie poradzić samodzielnie. W rzeczywistości jest to poważne uzależnienie, które wymaga leczenia. W ludzkim organizmie endogenny alkohol jest produktem przemiany materii,

Racjonalne zakupy bez tajemnic – jedzenie

Nawet najbardziej zagorzały przeciwnik sklepów przynajmniej raz na jakiś czas robi zakupy spożywcze. W tej materii, jak i w każdej innej dziedzinie życia, każdy ma swoją taktykę i sposób. Jednakże,

Projektanci mody widzą potencjał w krakowskim rynku

W prestiżowej lokalizacji Krakowa powstał multibrandowy showroom, który jest pierwszą tak dużą inwestycją projektantów na tamtejszym rynku. Solna 1 ma być miejscem, gdzie dostępne będą kolekcje znanych projektantów i marek, jak

Weronika Rosati: nie kupuję kompulsywnie

Gwiazda twierdzi, że do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny. – Na pewno nie kupuję kompulsywnie, moje zakupy są

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź