Wypadek na terenie nieczynnej piekarni

Wypadek na terenie nieczynnej piekarni

Wczoraj około godzi 14.40 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie nieczynnej piekarni w rejonie dzielnicy Pogoń doszło do wypadku. Okazało się, że 12-latek podczas zabawy z kolegą wpadł do komina. Podczas upadku z wysokości około 6 metrów doznał obrażeń kręgosłupa. Mundurowi wykonali na miejscu zdarzenia wszystkie niezbędne czynności.

Policjanci pod nadzorem Prokuratora prowadzą czynności w sprawie wypadku, jaki miał miejsce wczoraj około godziny 14.30. Na terenie nieczynnej już piekarni w dzielnicy Pogoń 12-letni chłopiec wpadł do komina. Do zdarzenia doszło podczas zabawy. W wyniku upadku z wysokości około 6 metrów chłopiec doznał obrażeń kręgosłupa. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo ale prawdopodobnie czeka go długa rekonwalescencja. Policjanci prowadzą teraz intensywne czynności by wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Previous Spowodował kolizję na „ podwójnym gazie”
Next Policjanci na spotkaniu Kręgu Seniorów ZHP „Korzenie”

Może to Ci się spodoba

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Policjanci wyjaśnili sprawę odnalezionej w parku ludzkiej czaszki

Sosnowieccy policjanci ustalili, że czaszka odnaleziona latem przez ornitologów w Sosnowcu przy ul. Baczyńskiego należy do zaginionego przed ponad trzema laty mężczyzny. Przeprowadzone w toku postępowania badania DNA bezsprzecznie potwierdziły

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Kradli przy szlaku kolejowym

Sosnowieccy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu zatrzymali grupę trzech mężczyzn, którzy w ostatnim czasie dokonali szeregu kradzieży elementów infrastruktury kolejowej. Ze skradzionych urządzeń odzyskiwali kable miedziane, które sprzedawali na złom.

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Odnaleźli zaginionego w Wielkiej Brytanii

Sosnowieccy policjanci z Zespołu Poszukiwań odnaleźli w Wielkiej Brytanii 39-letniego mężczyznę. Jego zaginięcie na początku kwietnia zgłosiła matka, zaniepokojona brakiem kontaktu z synem do grudnia zeszłego roku. Mundurowi ustalili, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!