POLICJANT PO SŁUŻBIE ODNALAZŁ ZAGINIONEGO

POLICJANT PO SŁUŻBIE ODNALAZŁ ZAGINIONEGO

Sosnowiecki policjant z komisariatu I wracając do domu po zakończonej służbie odnalazł zaginionego 53-letniego mężczyznę, który oddalił się z izby przyjęć. Szpital zawiadomił, że w przypadku nieudzielenia pomocy, pacjent może stanowić zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Dlatego właśnie wszyscy mundurowi, już chwilę po jego zniknięciu z placówki medycznej, znali jego rysopis.

Policjant ogniwa patrolowo-interwencyjnego sierż. sztab. Kamil Andrzejewski wracał do domu po zakończonej służbie, kiedy około północy zauważył na jednej z ulic dzielnicy Pogoń mężczyznę. Odpowiadał on rysopisowi pacjenta, który oddalił się z izby przyjęć sosnowieckiego szpitala, zanim udzielono mu kompleksowej pomocy. Medycy poinformowali, że w przypadku nieudzielenia pomocy, może on stanowić zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych. I faktycznie – kiedy tylko będący w służbie policjanci zjawili się na miejscu i podjęli wobec niego czynności, 53-latek stał się bardzo agresywny. Znieważył interweniującego policjanta i groził, że go zabije. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Ostatecznie, po konsultacji lekarskiej, został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Prokurator zdecydował o przedstawieniu mu zarzutów za znieważenie policjanta i kierowanie pod jego adresem gróźb karalnych. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Previous KOLEJNY NARKOTYKOWY DILER ZATRZYMANY- W DOMU MIAŁ „MAGAZYN” ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
Next ZŁODZIEJA NAGRAŁA KAMERA ZAMONTOWANA W OKRADZIONYM SAMOCHODZIE

Może to Ci się spodoba

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY SPRAWCA ROZBOJU

Sosnowieccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju, dokonanego na początku października przy jednej z ulic centrum miasta. 22-letni mieszkaniec Sosnowca został napadnięty i okradziony przez poznanego kilka godzin wcześniej mężczyznę.

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Szeroki asortyment narkotyków w mieszkaniu 23-latka

Sosnowieccy wywiadowcy zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który za paskiem spodni miał ukryte woreczki z marihuaną. Nie było jej wiele- ilość suszu wystarczyła by do przygotowania kilku porcji narkotyku. Natomiast podczas przeszukania

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Rzucił się z nożem na policjanta

Sosnowieccy policjanci sprawnie obezwładnili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który piątkowego wieczoru rzucił się z nożem na interweniującego policjanta. Mundurowi pojawili się w centrum miasta, by uspokoić awanturujących się w bramie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź