Policjanci zatrzymali złodzieja samochodów

Policjanci zatrzymali złodzieja samochodów

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu w wyniku podjętych czynności operacyjnych zatrzymali sprawcę kradzieży i usiłowania kradzieży pojazdu z terenu Sosnowca. Jednocześnie policjantom udało się odzyskać skradziony pojazd.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu w wyniku czynności operacyjnych uzyskali informacje z których wynikało, iż w jednym z garaży na terenie Starego Sosnowca może znajdować się pojazd pochodzący z kradzieży. W wyniku prowadzonych obserwacji funkcjonariusze wytypowali garaż w którym znajduje się pojazd skradziony w dniu 15 marca 2018 r. z terenu Sosnowca. Na miejscu policjanci zastali dwóch mężczyzn, którzy demontowali części z pojazdu. Jak się okazało mężczyźni kupi pojazd od 41 letniego mieszkańca Sosnowca. Poinformowali także policjantów, iż wstępnie umówili się z mężczyzną na zakup kolejnego pojazdu. Uzyskana od mężczyzn wiedza pozwoliła policjantom na wytypowanie pojazdu oraz zatrzymanie na gorącym uczynku kradzieży mieszkańca Sosnowca. Sprawca był w przeszłości wielokrotnie karany za kradzieże i kradzieże z włamaniem. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany listem gończym celem odbycia kary dwóch i pół roku pozbawienia wolności. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Kolejny kierowca pod wpływem narkotyków
Next Uwaga na oszustów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nieletni złodzieje infrastruktury

Dwaj mieszkańcy Sosnowca w wieku 16 i 17 lat zostali ujęci przez policjantów zwalczających przestępczość nieletnich. Młodzi mężczyźni na przestrzeni dwóch lat dopuścili się łącznie 47 kradzieży elementów infrastruktury kolejowej.

Wiadomości 0 Comments

Dzielnicowi dzieciom

Dzielnicowi z Komisariatu Policji V w ramach akcji „Bezpieczne Ferie” odwiedzili szereg placówek oświatowych na podległym sobie terenie. Dzieci w trakcie spotkań mogły poznać zasady bezpiecznego zachowania się na stoku,

Wiadomości 0 Comments

ODPRAWA ROCZNA KMP W SOSNOWCU

Dzisiaj w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu odbyła się uroczysta odprawa podsumowująca wyniki pracy Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu. W odprawie wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź