Policja w Sosnowcu zlikwidowała nielegalną agencję towarzyską

Policja w Sosnowcu zlikwidowała nielegalną agencję towarzyską

Policja w Sosnowcu ujawniła i zamknęła dwa lokale mieszkalne, które zamieniły się w nielegalne agencje towarzyskie. Jak ustalili policjanci z Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej komendy policji, nielegalnym procederem zarządzała 43-latka z Sosnowca. Kobieta usłyszała już 3 zarzuty, a finalnie może spodziewać się blisko dziesięciu zarzutów. Sosnowiczanka odpowie za udostępniani lokali, czerpanie korzyści materialnej z prostytucji oraz organizowanie ogłoszeń na stronach internetowych dotyczących nielegalnego procederu. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Sosnowieccy policjanci gromadzą materiał w sprawie 43-latki z Sosnowca, która z prostytucji 6 kobiet uczyniła swoje źródło dochodu. W dwóch mieszkaniach na terenie miasta zorganizowała nielegalne agencje towarzyskie. Dodatkowo organizowała ogłoszenia na stronach internetowych dotyczące agencji, którymi zarządzała. Na chwilę obecną materiał zgromadzony przez śledczych pozwolił na postawienie sosnowiczance trzech zarzutów. Finalnie kobieta może spodziewać się aż dziesięciu zarzutów związanych z czerpaniem korzyści z prostytucji. O jej dalszych losach zadecyduje sąd. 43-lace grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Pedofil w rękach sosnowieckich stróży prawa. Kusił pieniędzmi
Next Areszt dla gwałciciela

Może to Ci się spodoba

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Sprawcy rozboju na 11-latku usłyszeli zarzuty

Sosnowieccy kryminalni ustalili i zatrzymali dwóch sprawców rozboju dokonanego na 11-letnim chłopcu. Sprawcy szarpiąc i grożąc odebrali mu telefon komórkowy. Obaj usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. 26.kwietnia br. około godz 15.00

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Spowodował kolizję na „ podwójnym gazie”

Ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 46-latek, który wczorajszego wieczoru na jednej z ulic Kazimierz Górniczego kierując Oplem uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka Audi. W wyniku zdarzenia do

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Włamywacz w rękach Policji

W nocy z 24 na 25 stycznia 2017 r. przy ul. Tylnej w Sosnowcu nieznany sprawca po wyłamaniu drzwi pomieszczenia gospodarczego na budowie dokonał kradzieży elektronarzędzi o wartości 5000 zł.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!