Narkotyki i uprawa marihuany w mieszkaniach w Sosnowcu

Narkotyki i uprawa marihuany w mieszkaniach w Sosnowcu

Sosnowieccy kryminalni zdobyli informacje, z których wynikało, że jeden z mieszkańców miasta może mieć znaczne ilości narkotyków, a dodatkowo może zajmować się uprawą konopi. Informacje okazały się być prawdziwe. W mieszkaniach zajmowanych przez 33-latka policjanci zabezpieczyli ponad 280 porcji suszu marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy oraz 269 krzewów konopi.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zdobyli informację, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna był im wcześniej znany- był w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe. Ze zgromadzonych przez kryminalnych danych wynikało, że może on również zajmować się uprawą konopi. Okazało się, że informacje te były prawdziwe. Podczas przeszukania w mieszkaniach zajmowanych przez 33-latka policjanci znaleźli ponad 280 porcji suszu marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy oraz 269 krzewów konopi w różnym stadium wzrostu. Mieszkaniec Sosnowca usłyszał już prokuratorskie zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków, a Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Previous Bagaż
Next Nietrzeźwi opiekunowie

Może to Ci się spodoba

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Nie zbagatelizowali odwołanej interwencji

Policjanci, pod nadzorem sosnowieckiej prokuratury, wyjaśniają szczegółowe okoliczności samobójczej śmierci 23-latka, który przed targnięciem się na swoje życie, ciężko zranił nożem 41-letnią kobietę. Pomimo odwołanej interwencji, policjanci dotarli na miejsce,

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Włamywacze zatrzymani po krótkim pościgu

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji IV zatrzymali po krótkich poszukiwaniach dwóch sprawców włamania do mieszkania dokonanego w dzielnicy Niwka. Jeden ze sprawców 32-letni mieszkaniec Sosnowca na widok policjantów próbował uciekać.

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Policjanci namierzyli poszukiwanego ENA na Cyprze

Sosnowieccy policjanci z Zespołu Poszukiwań prowadzili od 2010 roku sprawę 36-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym za rozbój. W toku sprawy ustalili, że może on ukrywać się na Cyprze. Po przeprowadzeniu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!