Narkotyki i uprawa marihuany w mieszkaniach w Sosnowcu

Narkotyki i uprawa marihuany w mieszkaniach w Sosnowcu

Sosnowieccy kryminalni zdobyli informacje, z których wynikało, że jeden z mieszkańców miasta może mieć znaczne ilości narkotyków, a dodatkowo może zajmować się uprawą konopi. Informacje okazały się być prawdziwe. W mieszkaniach zajmowanych przez 33-latka policjanci zabezpieczyli ponad 280 porcji suszu marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy oraz 269 krzewów konopi.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zdobyli informację, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna był im wcześniej znany- był w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe. Ze zgromadzonych przez kryminalnych danych wynikało, że może on również zajmować się uprawą konopi. Okazało się, że informacje te były prawdziwe. Podczas przeszukania w mieszkaniach zajmowanych przez 33-latka policjanci znaleźli ponad 280 porcji suszu marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy oraz 269 krzewów konopi w różnym stadium wzrostu. Mieszkaniec Sosnowca usłyszał już prokuratorskie zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków, a Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Previous Bagaż
Next Nietrzeźwi opiekunowie

Może to Ci się spodoba

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI WYKONYWALI CZYNNOŚCI NA MIEJSCU WYPADKU

Wczoraj sosnowieccy policjanci do późnych godzin wieczornych wykonywali czynności na miejscu wypadku do jakiego doszło po godz 16.00 na trasie S1 w kierunku Tychów na wysokości magazynów spedycyjnych w Sosnowcu.

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

Szeroki asortyment narkotyków w mieszkaniu 23-latka

Sosnowieccy wywiadowcy zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który za paskiem spodni miał ukryte woreczki z marihuaną. Nie było jej wiele- ilość suszu wystarczyła by do przygotowania kilku porcji narkotyku. Natomiast podczas przeszukania

Sosnowiec na Sygnale 0 Comments

POTRĄCIŁA PIESZĄ I UCIEKŁA Z MIEJSCA ZDARZENIA– POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Sosnowieccy policjanci prowadzą sprawę wypadku drogowego, do jakiego doszło w dniu 18.07.2017 r ok godz 9.45 na parkingu przed sklepem Pepco przy ul. Wojska Polskiego. Nieustalona dotychczas kierująca samochodem najechała

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!