Fakty dotyczące niszczarek oraz niszczarki dla różnych typów firm

Fakty dotyczące niszczarek oraz niszczarki dla różnych typów firm

Bez względu na to, czy jesteś pełnoetatowym rodzicem, kierowcą autobusu na pół etatu, czy emerytowanym nauczycielem w szkole, jest szansa, że masz mnóstwo papieru, który musisz wyrzucić. Jeśli potrzebujesz nowej niszczarki, sprawdź przewodnik Office Monsters, aby kupić najlepszą niszczarkę. W międzyczasie jednak znalazłem kilka faktów, których prawdopodobnie nie znałeś na temat niszczarki.

  1. Pierwsza niszczarka

Pierwsza niszczarka papieru została wynaleziona i opatentowana w 1909 roku przez opata Augusta Lowe’a, ale została zapomniana, ponieważ biedny pan Lowe zmarł, zanim mógł wyprodukować więcej niż jego pierwszy funkcjonalny prototyp.

  1. Fakt kradzieży tożsamości

Podobno jest szansa, że w przyszłym roku twoja tożsamość zostanie skradziona. Jednym z najlepszych sposobów, aby temu zapobiec jest, jak można się spodziewać, zniszczyć wszystkie dokumenty biznesowe i osobiste, które mają nawet najmniejsze dane osobowe na nim.

  1. Fakt śmieci

Śmieci są własnością publiczną! Tak, kiedy twoje śmieci dotrą na drogę, każdy ma prawo przejść przez nią bez twojej ingerencji. Jeśli to nie sprawi, że wpadniesz w paranoję na temat ochrony swoich sekretów, co?

  1. Fakt dotyczący środowiska naturalnego

Niszczenie dokumentów jest korzystne dla środowiska naturalnego. Wiele profesjonalnych firm zajmujących się niszczeniem papieru, zamiast wyrzucać go na wysypiska, poddaje papier recyklingowi. Całe 90% kradzieży tożsamości następuje z powodu informacji uzyskanych ze źródeł drukowanych, a nie cyfrowych. Dlatego właśnie niszczenie papieru jest tak ważne.

Pozbądź się tego wszystkiego. Partia. Dokumenty, pliki, rachunki, podatki, stare zapasowe płyty CD z prywatnymi informacjami lub stare karty kredytowe, których nie chcesz, aby ktokolwiek dostał się tam z ręki do ręki, a aby to zrobić, aby w pełni wyeliminować wszystkie ważne prywatne informacje z oczu, będziesz potrzebował niszczarki. W dzisiejszych czasach posiadanie niszczarki stało się absolutną koniecznością, aby zapobiec dostaniu się poufnych dokumentów w niepowołane ręce. Ponieważ bez niszczarki mamy tylko nożyczki, a kto ma czas poświęcić godziny na podcinanie poufnych dokumentów? Niestety, wybór najbardziej odpowiedniej dla Ciebie niszczarki może być bardzo mylący. Dlatego przygotowałam ten przewodnik i przejrzałam fakty (zobacz co tam zrobiłam), aby znaleźć najlepszą dla Ciebie niszczarkę do papieru!

Która jest najlepszą niszczarką papieru

Istnieje tak wiele różnych typów rozdrabniaczy o różnej jakości, że znalezienie rozdrabniacza dla Ciebie może być nie lada zadaniem. Konieczność wzięcia pod uwagę szybkości, pojemności i kosztów może sprawić, że nie będziesz miał ochoty na żadne kłopoty lub zakup pierwszej widzianej niszczarki, z których żadne nie przyniesie Ci korzyści w dłuższej perspektywie.

Niszczarka dla różnych typów firm

Ten bit jest stosunkowo prosty: jeśli rozdrabniasz duże ilości w ciągu dnia, będziesz potrzebował większej niszczarki. Wyszukiwanie i czytanie recenzji niszczarek nie jest najbardziej ekscytującą rzeczą na świecie, dlatego zebrałem wszystkie fakty i postawiłem je tuż przed twoim nosem.

Małe biuro/użytek domowy

Do użytku domowego i w małych firmach, nie będziesz codziennie niszczył dużych ilości, ale będziesz miał prywatne dokumenty, które musisz dokładnie usunąć!

Średnie biuro

Średnie biura mają dwie opcje. Mogą one albo kupić jedną większą niszczarkę i umieścić ją w miejscu dostępnym dla pracowników, albo mogą kupić kilka mniejszych niszczarek, takich jak te powyżej, i umieścić je usiane wokół biura, aby pracownicy nie musieli opuszczać miejsca pracy, oszczędzając czas i energię.

Duże biuro

W przypadku większych biur potrzebna jest niezawodna niszczarka o 110% wydajności, dlatego też wybrałem te dwie bardzo odpowiednie i praktyczne niszczarki, aby pomóc w jak najsprawniejszym prowadzeniu biura.

Więcej na http://g-art.pl/

Previous Dlaczego nie należy jechać na rezerwie?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Przygotowanie Twoich materiałów dla firmy poligraficznej

Formaty plików obsługiwane przez firmy poligraficzne Zanim przeniesiesz / wgrasz projekt swojej wizytówki do firmy poligraficznej, zapoznaj się z ich preferencjami dotyczącymi formatu pliku. Prawie wszystkie drukarnie przyjmują materiały w

Life&Style 0 Comments

Alergie coraz większym problemem w Europie. W diagnostyce pomocny może się okazać polski wynalazek

W całej Europie na różne postaci alergii cierpi ok. 150 mln ludzi, natomiast w Polsce objawy tej choroby wykazuje 40 proc. społeczeństwa. Szacunki pokazują, że w ciągu najbliższej dekady ponad połowa Europejczyków

Life&Style 0 Comments

Meble dla dzieci

Dla dzieci, meble do sypialni mogą być świetną zabawą, ponieważ często sypialnia jest jedynym pomieszczeniem w domu, który jest właściwie „ich”. Meble do sypialni dziecięcej występują w różnych kształtach, stylach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź